top of page

Współpraca

Uwielbiam wodne podróże, ale nawet, gdybym wybierał się na wycieczki czy wyprawy kilka razy w miesiącu, zdaję sobie sprawę z tego, że i tak wszystkiego nie zobaczę. Życie jest zbyt krótkie. Co więcej, jestem przekonany, że wśród czytelników mojego bloga znajduje się wiele osób, które podobnie jak ja – lubią podróże i pasjonują się zbiornikami wodnymi.

 

Jesteś jedną z nich? A może chcesz podzielić się z innymi swoją przygodą i spostrzeżeniami tematycznie związanymi z moim blogiem?

 

Chętnie zamieszczę Twoją relację z wycieczki lub wyprawy wraz ze zdjęciami.

Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną  w celu ustalenia szczegółów. Jeżeli Twój opis będzie interesujący, a zdjęcia dobrej jakości, na pewno znajdzie się na nie miejsce na moim blogu.

 

Nie lubisz pisać lub nie czujesz się dobrze w tej materii, a masz do przekazania światu piękne zdjęcia i ciekawe przeżycia z „wodnych podróży”? Przeprowadzę z Tobą wywiad i na tej postawie stworzymy tekst, który – po Twojej autoryzacji – zostanie zamieszczony na blogu.  Możliwości jest co najmniej kilka, z opcją płatną włącznie. Zatem, zapraszam do współpracy.

bottom of page